Trochę o pisaniu

No, wreszcie odważyłem się coś naskrobać „na żywo”. Może spowodował to fakt znalezienia się mojego opowiadania „Zwolnienia grupowe” w najnowszym wydaniu Magazynu Kultury Popularnej ESENSJA. Pewnie tak. Świadomość, że przeczytał ktoś spoza kręgu przyjaciół jednak motywuje.

Oprócz opowiadań, których kilka publikuję na stronie udało mi się ukończyć dwie powieści kryminalne, a raczej „crime thriller” jak mawiają amerykanie. Jak zwał, tak zwał ale są. Toczę teraz boje z wydawnictwami o ich wydanie.

Niedawno zacząłem pisać nową powieść, taki niby kryminał osadzony w realiach biurowo-korporacyjno-kulturalnych. Napisałem sporo, ale jakoś pióro przestało mnie słuchać a może przestałem mieć motywację do dalszego pisania, a właściwie zakończenia „story”.  I to jest właśnie powód, dla którego postanowiłem umieścić tę powieść w odcinkach właśnie tu. Może komuś czytanie jej przysporzy trochę radości, może niektórzy rozpoznają miejsca i sylwetki a mnie zmobilizuje to do dalszej pracy.

Dość tego ględzenia. Tadam! Pierwszy odcinek powieści noszącej roboczy tytuł „Zamki na piasku”. Miłego odbioru i piszcie jak wam się spodoba. Jak nie to też piszcie.

JP

Dodaj komentarz

Kontakt